سیستم صوتی ادارات و سازمان‌ها

در بسیاری از سازمان‌ها و ادارات نیاز مبرم به یک سیستم صوتی اداری حرفه‌ای دارند. این سیستم کاربردهای زیادی دارد که از جمله آن پیج کردن کارکنان، بیان اعلان‌ها، پخش اذان، پخش موسیقی یا رادیو، برگزاری مراسم در سالن‌ اجتماعات یا کنفرانس و … است. طراحی و نصب سیستم صوتی اداره نیاز به تخصص دارد. برای هر بخش از سازمان باید تجهیزات مناسب آن نصب شود تا در فعالیت کارکنان اختلالی ایجاد نشود و به عبارتی مزاحم کار سایر کارمندان نشود. تحقیقات نشان می‌دهند که پخش موسیقی پس‌زمینه متناسب با کار، بهره‌وری و خلاقیت را بالا می‌برد.

سیستم صوتی ادارات و سازمان ها

وویس‌کده با در اختیار داشتن تیمی متخصص از طراحان و مجریان سیستم‌های صوتی در خدمت شما عزیزان است. ما در تیم وویس‌کده بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به شما ارائه می‌کنیم. بدون این که نیازی باشد وقت با ارزش خود را جهت خرید و نصب سیستم صوتی برای اداره خود صرف کنید. کارشناسان ما با مشاوره رایگان و بازدید رایگان از اداره یا سازمان شما، بهترین ایده‌ها را برای شما طراحی و پیاده‌سازی می‌کنند. همین الان می‌توانید با ما تماس بگیرید.

تجهیزات مناسب برای سیستم صوتی اداری

تجهیزات صوتی که برای ادارات و سازمان‌ها انتخاب می‌شوند باید صدا را با فرکانس مناسب پخش نمایند. به علاوه باید صدا به طور یکنواخت به همه نقاط منتقل شود. از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین تجهیزاتی که در سیستم صوتی ادارات به کار می‌رود، شامل:

  • بلندگوها
  • آمپلی‌فایر
  • میکروفن

انواع بلندگو سیستم صوتی ادارات و سازمان‌ها

با توجه به اینکه یک سازمان دارای بخش‌های مختلفی است. یک اداره ممکن است سالن کنفرانس، سالن اجتماعات، نمازخانه، اتاق‌های اداری داشته باشد. یا به گونه‌ای باشد که در حیاط یا فضای بیرون آن نیز امکان نصب بلندگو باشد. بنابراین، در طراحی سیستم صوتی این امر مهم است که بلندگوی متناسب آن را در نظر بگیرید.

باند سقفی برای ادارت و سازمان ها

اگر ساختمان اداری شما دارای سقف کاذب است می‌توانید بلندگوی سقفی توکار نصب کنید و فضای خود را زیباتر کنید. البته، اگر این امکان را ندارید مدل‌های روکار نیز جوابگوی نیاز شما هستند. باند سقفی بیشتر برای پخش موسیقی پس زمینه و پخش پیام‌ها و اعلانات و سیستم پیجینگ به کار می‌رود. تعداد و فاصله این بلندگوها بستگی به مساحت سقف دارد. اما قابلیت مهم آن‌ها این است که صدا را به صورت یکنواخت پخش می‌کنند. در سیستم پیجینگ از باند سقفی ولتی، دارای ترانس مچینگ و نوع فول رنج استفاده می‌شود. در صورتی که نیاز به پخش موسیقی از بلندگوهای سقفی باشد بهتر است نوع تووی به کار رود. چرا که کیفیت و توان صدای بیشتری دارند.

باند سقفی برای سازمان و اداره

بلندگو سقفی های پیشنهادی

باند ستونی مناسب سازمان و اداره

باندهای ستونی و دیواری برای اداره و سازمان ها

مدل دیگری از بلندگوها که در سیستم صوتی ادارات می‌توانید تهیه کنید، بلندگوهای ستونی و دیواری هستند. این بلندگوها در دو نوع سالنی و فضای باز هستند. این باندها برای نصب در راهرو‌ها و بعضا اتاق‌ها مناسبند. بلندگوهای فضای باز ضد آب هستند کاربرد این باندها در سیستم پیجینگ اداری ، پخش اذان و همچنین موسیقی پس‌زمینه است. این بلندگوها از سری فول رنج هستند و توان بالایی دارند

پیشنهاد ویژه: مشاهده خدمات سیستم صوتی کنفرانس

بلندگو ستونی پیشنهادی

باند دکوراتیو مناسب سازمان و ادره ها

این باندها علاوه بر زیبایی، توان بالایی دارند و صدا را باکیفیت بالا و یکنواخت پخش می‌کنند. این باندها بر روی دیوار یا پایه نصب می‌شوند. در سیستم صوتی ادارات بیشترین کاربرد آن در سالن‌‌ اجتماعات یا کنفرانس است. زیرا در هنگام برگزاری برخی مراسم نیاز به کیفیت بالای صدا و بدون تداخل فرکانسی است. این باندها فرکانس پاسخگویی بالایی دارند و مجهز به ووفر و تیوتر هستند. بنابراین، تفکیک صدای خوبی دارند.  قابلیت کار هم به صورت اهمی و هم به صورت ولتی را دارند و دارای ترانس داخلی هستند.

باند دکوراتیو مناسب سازمان ها و ادارات

باندهای پیشنهادی

تماس با کارشناسان ویس‌کده

در انتخاب بلندگوی مناسب برای سیستم تحت شبکه حتما دقت نمایید. در صورت نیاز به مشاوره رایگان و کسب و اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان وویس‌کده در ارتباط باشید.
انواع میکروفون مناسب سازمان و اداره ها

میکروفن سیستم صوتی ادارات

اکثر اداره‌ها و سازمان‌ها بزرگ نیاز به سیستم پیجینگ اداری دارند. که یکی از ملزومات اصلی آن میکروفون پیجینگ یا رومیزی است. یکی از کاربردهای این میکروفن انتقال پیام‌ها، هشدارها، پیج پرسنل و اطلاع رسانی است. کاربرد دیگر آن در اداراتی است که تعداد بالای ارباب رجوع دارند و کارمندان پشت گیشه فعالیت می‌کنند و ممکن است به خاطر ازدحام جمعیت صدایشان به گوش ارباب رجوع نرسد.

در این سیستم یک عدد میکروفن در سمت متصدی و گاهی یک عدد در سمت مراجعه‌کننده است. این میکروفن‌ها ارتفاع قابل تنظیم و ولوم کنترل صدا دارند. این میکروفن‌ها می‌توانند بیسیم یا باسیم باشند و در سه مدل خازنی و داینامیک و ریبون موجود هستند.

انواع میکروفون های رومیزی پیشنهادی

آمپلی فایر سیستم صوتی اداری

در هر جایی که یک سیستم صوتی نصب می‌شود، بهتر است آمپلی‌فایر نیز به کار رود. آمپلی‌فایرها وظیفه تقویت فرکانس‌های صوتی دارند. یعنی سیگنال‌ها را دریافت می‌کنند و پس از تقویت، آن‌ها را به بلندگوها منتقل می‌کنند. در هنگام تهیه آمپلی‌فایر حتما باید به تعداد بلندگوها، پورت‌های ورودی و خروجی آن و توان آن دقت نمایید. توان خروجی آمپلی‌فایر باید متناسب و یا حتی بیشتر توان مصرفی بلندگوها باشد.

حتما باید به نسبت سیگنال به نویز آمپلی‌فایر، نیز دقت کنید. زیرا این عدد نشان‌دهنده قدرت آن برای حذف نویز است. آمپلی‌فایرهای هوشمند نیز وجود دارند که می‌توانید تنظیم کنید در زمان مشخصی پیام یا موسیقی خاصی پخش شود.

انواع آمپلی فایر مناسب سازمان ها و ادارات

آمپلی فایرهای پیشنهادی

نصب سیستم صوتی اداره

برای این‌ که انتظار شما از سیستم صوتی خود برآورده شود، حتما باید از تجهیزات با کیفیت و روز دنیا استفاده کنید. به علاوه، نحوه طراحی و نصب سیستم صوتی اداره شما نیز مکمل این موضوع است. یعنی حتما نصب آن را به افرادی که در این زمینه تخصص و تجربه دارند بسپارید. تا بهره‌وری کامل از سیستم خود داشته باشید و دچار زیان مالی نشوید. ما در تیم ویس‌کده همواره به عنوان مشاور در کنار شما عزیزان هستیم که بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین، در اجرای پروژه‌های خود می‌توانید به ما اعتماد کنید و نصب و راه‌اندازی آن را به ما بسپارید.

قیمت سیستم صوتی اداری و سازمانی

بدون تردید هر فردی وقتی قصد خرید کالا یا خدماتی را دارد، هزینه آن برایش بسیار مهم است. در مورد راه‌اندازی سیستم صوتی نیز این امر صادق است. عوامل زیادی در تعیین قیمت نصب و راه‌اندازی این سیستم دخیل است. بنابراین، بهتر است پروژه خود را به افرادی که تخصص کافی دارند بسپارید.

وویس‌کده از جمله شرکت‌هایی است که تجربه بالایی در مورد اجرای پروژه‌های صوتی دارد. لذا، اگر تمایل دارید که با کمترین‌ هزینه و بالاترین کارایی و کیفیت سیستم صوتی مورد نظر خود تهیه و نصب کنید، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید. مهم‌ترین هدف ما جلب رضایت شما و کنترل هزینه‌ها متناسب با بودجه شماست.

سیستم پیجینگ ادارات و سازمان‌ها

سیستم پیجینگ ادارات و سازمان‌ها اهمیت بسیار زیادی برای پیج کردن افراد مختلف در یک سازمان خواهد داشت. برای پخش موسیقی، اعلام هشدار، اطلاع‌رسانی، یادآوری جلسات، پخش اذان و غیره می‌توان از سیستم پیجینگ ساختمان اداری استفاده کرد. سیستم پیجینگ شامل تجهیزات مختلف صوتی می‌شود. این تجهیزات باید متناسب با نوع فضا و کاربرد سیستم در یک سازمان انتخاب شوند.

از تجهیزات سیستم پیجینگ ساختمان می‌توان به آمپلی فایر، میکسر، میکروفون، باند یا بلندگو اشاره کرد. برای این کار از بلندگوهای سقفی، دکوراتیو، ستونی و دیواری استفاده می‌کنند. در اکثر سیستم‌های پیجینگ ادارات مختلف از میکروفون‌های اختصاصی برای اعلان پیج صوتی استفاده می‌شود. امروزه با پیشرفت علم از سیستم‌های تلفن استاندارد برای سیستم پیجینگ یک سازمان استفاده می‌شود تا در هزینه و فضای کار صرفه‌جویی گردد. خرید سیستم پیجینگ برای ادارات و سازمان‌ها باید با دقت بسیار بالایی انجام شود تا از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند. برای خرید این تجهیزات می‌توانید از مجموعه ما بهره‌مند شوید.

مجموعه ویس کده به عنوان یکی از مجموعه‌های معتبر در کشور، انواع سیستم صوتی و سیستم پیجینگ را با کیفیت بسیار بالا و متنوع در لیست فروش محصولات خود قرار داده است. اگر می‌خواهید از یک خرید به صرفه و سریع برخوردار شوید هم اکنون به قسمت فروش محصولات ما مراجعه کنید و انواع تجهیزات سیستم پیجینگ اداری را خریداری کنید. اگر نیاز به مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر دارید می‌توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید. مجموعه ما علاوه بر فروش تجهیزات صوتی برای سیستم پیجینگ ادارات و سازمان‌ها، این سیستم‌ها را در محیط نصب و راه‌اندازی می‌کند.

خرید تجهیزات صوتی سازمان‌ها

سیستم صوتی ادارات و سازمان‌ها اهمیت بسیار زیادی برای پخش انواع صوت و ایجاد ارتباط میان کارکنان اداره خواهد داشت. تجهیزات صوتی مختلفی که در سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند با توجه به ویژگی‌های مختلف یک سازمان متفاوت هستند. با توجه به زمینه فعالیت هر اداره و سازمان می‌تواند سیستم‌های صوتی مختلف استفاده کرد. سیستم صوتی اداره و سازمان می‌تواند شامل موارد مختلفی مانند سیستم پیجینگ و انتقال اطلاعات صوتی، سیستم صوتی کنفرانس، پخش موسیقی پس زمینه و یا پخش اذان باشد.

خرید سریع و آنلاین تجهیزات صوتی سازمان و اداره

پیش از خرید سیستم صوتی و تجهیزات صوتی برای یک اداره و سازمان باید به نکات مختلفی دقت داشته باشید. از این نکات می‌توان به فضای مورد نظر اداره و اتاق و یا سالنی که قرار است سیستم صوتی در آن نصب شود اشاره کرد.

اگر قرار باشد در یک اداره از سیستم پیجینگ استفاده شود باید از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد. سیستم‌های صوتی که برای اداره و سازمان‌های مختلف خریداری می‌شوند دارای برندهای گوناگونی هستند.

باتوجه به کیفیت این محصولات قیمت‌های مختلفی برای آنها در بازار ارائه شده است. برای خرید تجهیزات صوتی سازمان می‌توانید از مجموعه ویس کده بهره‌مند شوید. مجموعه ما از سال ۱۳۹۰ خدمات متنوعی در این زمینه ارائه داده و انواع تجهیزات سیستم صوتی توسط سایت ما به صورت غیرحضوری قابل خریداری هستند.

برای خرید خود کافی است به قسمت فروش محصولات ما مراجعه کرده و با توجه به نیازی که دارید سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش شما همکاران ما بسته مورد نظرتان را ارسال خواهند کرد. ویس‌کده از جمله شرکت‌هایی است که تجربه بالایی در مورد اجرای پروژه‌های صوتی دارد. لذا، اگر تمایل دارید که با کمترین‌ هزینه و بالاترین کارایی و کیفیت سیستم صوتی مورد نظر خود تهیه و نصب کنید، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید. مهم‌ترین هدف ما جلب رضایت شما و کنترل هزینه‌ها متناسب با بودجه شماست.

نکات مهمی که هنگام خرید سیستم صوتی ادارات باید در نظر بگیرید

این روزها انتخاب یک سیستم صوت مناسب برای مکان‌ های گوناگون اهمیت بسیار زیادی دارد. سیستم صوتی ادارات هم باید با رعایت نکات مختلف و دقت بالا انتخاب شود تا بتوان از مزیت‌های زیاد آن بهره‌مند شد. یک سیستم صوتی در اداره باید صدای یکنواختی داشته باشد. این سیستم باید به صورت طراحی و راه‌اندازی شود که بتوان در مکان‌های مختلف و با توجه به ابعاد اداره یک فضای آرام را به وجود آورد و صدا به تمامی قسمت‌ها برسد.

در سیستم‌های صوتی اداره باید صدا شفافیت داشته باشد و با شدت پرتاب مناسبی منتقل شود. این سیستم باید به‌صورتی طراحی شود که به کار روزمره کارمندان هم لطمه وارد نکند. یکی از بخش‌های مهم سیستم صوتی اداره بلندگوهای این سیستم است که باید کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. اگر در اداره از سیستم پیجینگ هم استفاده شود باید بلندگوهای این سیستم با توجه به قسمت‌هایی که قرار است در آنها نصب شوند انتخاب شوند.

از نکات مهم دیگر برای انتخاب یک سیستم صوتی مناسب برای اداره می‌توان به انتخاب کابل مناسب جهت عدم وجود نویز و انتقال بهتر سیگنال‌ها اشاره کرد. توان سیستم هم باید در اداره با توجه به ابعاد اداره و میزان صدا انتخاب شود. برای انتخاب هرچه بهتر سیستم صوت یک اداره می‌توانید از مجموعه ویس‌کده کمک بگیرید. ما بهترین تجهیزات را با قیمتی مناسب در سایت خود قرار داده‌ایم که شما می‌توانید به صورت غیرحضوری خریدتان را از طریق مجموعه ما با سرعتی بسیار بالا انجام دهید.