سیستم صوتی رستوران و فست فود

اگر دقت کرده باشید رستوران‌ها یا کافی شاپ‌هایی که در آن‌ها موسیقی پخش می‌شود و یا موسیقی زنده دارند، معمولا همیشه شلوغ‌تر هستند و مشتری‌های بیشتری دارند. یکی از دلایلی که می‌تواند باعث جلب نظر مشتری برای انتخاب رستوران یا کافی شاپ شما برای صرف یک وعده غذایی دلپذیر شود، احساسی است که مشتری در هنگام ورود و حضور در مجموعه شما پیدا می‌کند. هر چقدر فضای رستورانشما حس بهتری را به مشتری منتقل کند، احتمال اینکه او برای صرف وعده‌ غذایی بعدی در بیرون از خانه شما را انتخاب کند نیز بیشتر می‌شود.

سیستم صوتی رستوران

یکی از مواردی که می‌تواند این احساس خوب را در افراد ایجاد کند، موسیقی است. موسیقی مناسب از نظر روانشناختی می‌تواند تاثیرات مثبتی را روی افراد شنونده خصوصا در هنگام غذا خوردن ایجاد کند. مانند اینکه حس آرامش و امنیت را به او القا کرده و موجب بالا رفتن انگیزه می‌شود. در نتیجه می‌توان گفت که با مبنای علمی، روانشناختی و تجربی استفاده از سیستم صوتی مناسب و با کیفیت در رستوران یا کافی شاپ شما، می‌تواند باعث جلب نظر مشتری شده و برای شما مشتری‌هایی ثابت ایجاد کند.

ویژگی های یک رستوران ایده آل

رستوران ها از گذشته علاوه بر محلی برای صرف غذا، محلی برای دیدار، آشنایی، صحبت و حتی مکاتبات کاری هستند. به همین جهت است که در راه اندازی یک رستوران موفق، علاوه بر توجه بر کیفیت غذا و تنوع غذایی مناسب، نیاز به توجه فاکتور های دیگری نیز می باشد. از جمله این فاکتور ها، زیبایی محیط، بهداشت رستوران، ظاهر غذا و موسیقی در رستوران است. به کمک یک سیستم صوتی مناسب در رستوران می توان صدایی با کیفیت را برای حضار پخش کرد. پخش صدا در محیط رستوران باید به نحوی باشد که مشتریان را آزار ندهد. به همین جهت انتخاب سیستم صوتی رستوران باید با دقت و بر اساس فضای رستوران صورت گیرد.

حتما به فکر سیستم صوتی رستوران خود باشید!

به عنوان یک صاحب کسب و کار هنگامی که قصد راه‌اندازی یک رستوران جدید را دارید و یا به عنوان یک رستوران‌دار می‌خواهید تجهیزات رستوران خود را بروز و مدرن کنید، شاید یکی از مواردی که حتما به آن فکر می‌کنید و برای آن برنامه‌ریزی می‌کنید، تهیه یک سیستم صوتی برای رستوران خود است.

به طبع یکی از مسائلی که ممکن است برای شما دغدغه ایجاد کند این باشد که قیمت سیستم صوتی رستوران چقدر است؟! و اینکه چه تجهیزات و لوازمی را باید برای داشتن یک سیستم صوتی حرفه‌ای برای رستوران خود تهیه کنید. قطعا شما در بین لوازم صوتی متعددی که در بازار وجود دارد سردرگم می‌شوید و انتخاب برای شما سخت خواهد شد و قاعدتا می‌خواهید انتخاب درست و هوشمندانه‌ای داشته باشید تا هم در وقت خود  و هم در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید. در کنار آن نیز تمایل دارید فضای موسیقی جذابی را برای رستوران خود ایجاد کنید. یک فضای موسیقی جذاب که مشتریان شما را به مشتریانی راضی و وفادار تبدیل کند!

تجهیزات مناسب سیستم صوتی رستوران

۱. نوع مناسبی از بلندگو: همان‌طور که می‌دانید بلندگوها برای پخش صدای موسیقی به کار می‌روند و باید با توجه به شرایط چیدمان سالن کافی شاپ یا رستوران و فضای داخلی و بیرونی موجود نصب شوند. زوایای قرارگیری بلندگوها باید طوری باشد که صدای موسیقی به تمام میزها رسیده و حالت یکنواختی داشته باشد. نه اینکه افراد یک میز اصلا صدای موسیقی را نشوند و افراد یک میز دیگر از صدای موسیقی سردرد بگیرند! انواع بلندگوهای دیواری، سقفی، دکوراتیو، و… وجود دارند که شما می‌توانید با توجه به نوع معماری و چیدمان سالن از انواع مناسب بلندگو استفاده نمایید. در ادامه‌ي مطلب در رابطه با انواع بلندگو و باند توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

۲. آمپلی فایر: آمپلی فایرها همان‌طور که می‌دانید برای تقویت صدای موسیقی و فرکانس ب شمار می‌روند. شما می‌توانید برای تنظیم صدای پخش شده از بلندگوها از آمپلی فایر استفاده کنید. کیفیت یک آمپلی فایر در کارآیی آن بسیار تاثیرگذار است، پس بهتر است که آمپلی فایری با کیفیت و با دوام را استفاده نمایید. در ادامه در رابطه با آمپلی فایر توضیحات بیشتری را نیز ارائه خواهیم کرد.

۳. میکروفون: میکروفون‌ها بیشتر در رستوران‌ها یا کافی شاپ‌هایی مورد استفاده‌اند که از طریق پیج کردن یا اصطلاحا صدا کردن و خواندن شماره نوبت افراد سفارشات را تحویل می‌دهند. همچنین رستوران‌ها یا کافی‌شاپ‌هایی که برنامه‌هایی مثل اجرا و پخش موسیقی زنده را برای مشتریان در نظر گرفته اند باید دارای میکروفون‌ها و سیستم صوتی با کیفیتی باشند که جذابیت موسیقی زنده دو چندان شود. میکروفون‌ها دارای انواع مختلف سازی، بی سیم، رو میزی، و… هستند که شما می‌توانید با توجه به موارد استفاده‌ی خود، انواع مناسب را برگزینید.

بلندگوهای سقفی رستوران و فست فودی ها

بلندگوهای سقفی بیشتر در فضاهای سر بسته استفاده می‌شوند و کاربردهای فراوانی دارند. این بلندگوها به دو دسته تقسیم می‌شوند. بلندگوهای روکار و توکار. بلندگوهای روکار همان‌طور که از نام‌شان مشخص است روی سقف قرار می‌گیرند و قابل مشاهده اند. این بلندگوها بیشتر برای رستوران یا کافی شاپ‌هایی مورد استفاده اند که دارای سقف یکنواخت و اصطلاحا یک تکه باشند. با استفاده از بلنوگوهای روکار می‌توان فضای مفرحی را برای مشتریان ایجاد کرد.

نوع دیگری از بلندگوهای سقفی، از انواع توکار هستند که همان‌طور که از نام‌شان بر می‌آید در داخل قسمتی از سقف قرار می‌گیرند و برای نصب آن‌ها لازم است قسمتی از سقف به اندازه ابعادشان کات شود. این بلندگوها بیشتر مناسب پخش کردن موسیقی‌های ملو و آرام هستند. چنانچه متناسب با نوع طراحی و دکور رستوران و فست فودتان بیشتر موسیقی‌های ملو را مناسب می‌دانید، انواع بلندگوهای توکار می‌توانند برای شما مناسب باشند.

بلندگوهای سقفی رستوران و فست فودی ها

بلندگو سقفی های پیشنهادی

باندهای دیواری مناسب رستوران و فست فودی ها

باندهای دیواری مناسب رستوران و فست فودی ها

این نوع باندها نیز معمولا مستطیلی شکل هستند و روش نصب آسانی دارند. این نوع باندها هم در فضاهای سر بسته و هم در فضاهای رو باز استفاده می‌شوند. اما باید توجه داشته باشید که برای استفاده از باندهای دیواری در محیط‌های روباز باید از انواع ضد آب آن که معمولا به صورت ستونی هستند استفاده کنید. زیرا که برای طول عمر هر چه بیشتر بهتر است تا حد امکان این باندها را از نفوذ رطوبت، گرد و خاک و تابش نور آفتاب مصون نگه داشت.

بلندگو ستونی پیشنهادی

باندهای پسیو و اکتیو رستورانی

باندهای اکتیو و پسیو دارای تفاوت‌هایی هستند و مهم‌ترین تفاوت آن‌ها این است که باندهای اکتیو در داخل خودشان دارای آمپلی فایر (تقویت‌کننده صدا) هستند، اما بلندگوهای پسیو باید از آمپلی فایر خارجی استفاده کنند و خودشان به آمپلی فایر تجهیز نشده‌اند. لازم به ذکر است که باندهای پسیو و اکتیو بیشتر در کافه‌ها یا رستوران‌هایی که موسیقی زنده پخش می‌کنند استفاده می‌شوند. حال که با انواع بلندگوهای سیستم صوتی رستوران و فست فود آشنا شدید، در ادامه می‌خواهیم در رابطه با آمپلی فایر توضیحات مفصل‌تری را خدکت شما عزیزان ارائه کنیم. پس در ادامه نیز با ما همراه باشید.

باندهای پسیو و اکتیو رستورانی

باندهای پیشنهادی

آمپلی فایر سیستم‌های صوتی رستوران

همان‌طور که پیش‌تر نیز گفتیم آمپلی فایرها برای تقویت صدای موسیقی و فرکانس ب شمار می‌روند. شما می‌توانید برای تنظیم صدای پخش شده از بلندگوها از آمپلی فایر استفاده کنید. کیفیت یک آمپلی فایر در کارآیی آن بسیار تاثیرگذار است، پس بهتر است که آمپلی فایری با کیفیت و با دوام را استفاده نمایید.

همچنین از دیگر مزایای استفاده از آمپلی فایر این است که نویز‌ها را نیز از بین می‌برد. یکی از فاکتور‌هایی که می‌توان با در نظر گرفتن آن نوع مناسب آمپلی فایر خود را شناسایی کرد این است که این دستگاه مجهز به قسمتی برای اتصال کابل‌های USB، AUX، و همچنین رادیو باشد.

زیرا در این صورت شما به راحتی می‌توانید مثلا با اتصال تلفن همراه خود به دستگاه، موسیقی مورد علاقه‌تان را در رستوران یا کافی شاپ پخش کنید. در نتیجه می‌توان گفت شما باید با توجه به نیازتان آمپلی فایر مناسبی را انتخاب کنید که دارای امکانات مورد نیاز، تقویت صدای متناسب با مکان مورد نظر، ورودی میکروفون، و… باشد.

آمپلی فایرهای پیشنهادی

تماس با کارشناسان ویس‌کده

در انتخاب بلندگوی مناسب برای سیستم تحت شبکه حتما دقت نمایید. در صورت نیاز به مشاوره رایگان و کسب و اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان وویس‌کده در ارتباط باشید.

طراحی و نصب سیستم صوتی رستوران

طراحی و نصب سیستم صوتی رستوران و فست فودی کاری تخصصی است و بهتر است توسط کارشناسان ماهر در این کار انجام شود. شما می‌توانید خدمات طراحی و مشاوره قبل از خرید سیستم صوتی رستوران یا فست فودی خود را را از تیم وویس کده به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان آنان بهره‌مند شوید. کارشناسان ما حاضر اند تا در زمینه طراحی و نصب سیستم صوتی رستوران و فست فود شما را یاری کنند و پاسخ گوی سوالاتتان باشند.

قیمت سیستم صوتی رستوران و فست فود

قیمت سیستم صوتی رستوران بستگی به چند معیار دارد. خصوصا برند تولید‌کننده و یا شرکت عرضه‌کننده آن‌ها. معمولا قیمت سیستم‌های صوتی با برندهای ایرانی پایین‌تر از برندهای خارجی است. زیرا دیگر هزینه‌های واردات کالا یا قطعات آن بر روی قیمت نهایی محصولات ایرانی افزوده نمی‌شود. البته این مورد را نیز متذکر شویم که شما می‌توانید خدمات مربوط به مشاوره و طراحی سیستم صوتی کافی شاپ یا رستوران خود را از سایت ما به صورت رایگان دریافت نمایید.

شما می‌توانید برای اطلاع از به روز‌ترین قیمت‌های سیستم صوتی رستوران و کافی شاپ و همچنین دریافت مشاوره رایگان در رابطه با پروژه‌تان با کارشناسان سایت ما تماس حاصل نمایید و سوالات خود را بپرسید. سایت وویس کده انواع سیستم‌های صوتی و لوازمات جانبی آن‌ها را با بالاترین کیفیت‌ها و مقرون به صرفه‌ترین قیمت‌ها عرضه می‌کند. برای اطلاع از خدمات ما، ادامه‌ی مطلب را مطالعه نمایید.

 

 

 

لیست قیمت خرید بهترین باند اکتیو و خرید بهترین باند پسیو در فروشگاه تجهزات صوتی ویس کده

 

 

سیستم صوتی در رستوران چه اهمیتی دارد؟

تجهیز یک رستوران با سیستم صوتی قوی حرفه‌ای می‌تواند در جذب مشتری و ایجاد فضای آرامش‌بخش و لذت‌بخش تاثیرگذار باشد. هر چقدر هم که کیفیت خدمات و غذای شما بالا باشد، در صورتی که محیط برای مشتری ناراحت‌کننده و آزاردهنده باشد، قطعا دیگر به رستوران شما نخواهد آمد. انتظار مشتری این است، در اوقاتی که در رستوران شما سپری می‌کنند، موسیقی دلپذیر و زیبا و بدون نویز و با وضوح بالا به گوش او برسد.

به علاوه پخش موسیقی باید در فضا به صورت یکنواخت به گوش برسد. بعضا در برخی رستوران‌ها صدا در بخشی از سالن بیشتر و بلندتر است و باعث آزار و اذیت افراد می‌شود و در بخش دیگر اصلا صدای موسیقی به گوش نمی‌رسد. با این گفته‌ها به اهمیت پخش موسیقی باکیفیت و داشتن سیستم صوتی خوب پی می‌بریم.

مورد دیگری که در تجهیزات صوتی رستوران از اهمیت بالایی برخوردار است، نحوه نصب و راه‌اندازی این تجهیزات است که به شما توصیه می‌کنیم قبلا از اقدام به خرید یا نصب، حتما با افراد متخصص این حوزه مشورت کنید تا در زمینه قیمت سیستم صوتی رستوران و نحوه نصب تجهیزات به شما کمک کنند.

 

 

 

اطلاعات بیشتر درباره طراحی و نصب سیستم صوتی هیئت و نصب تجهیزات صوتی مساجد

 

کاربرد‌های سیستم صوتی در رستوران

در اینجا چند تا از مهم‌ترین کاربردهای سیستم صوتی در رستوران را بیان می‌کنیم. این موارد در اکثر رستوران‌های امروزی به کار می‌آیند و در خدمت‌رسانی هر چه بهتر به آن‌ها کمک می‌کنند.

  • اولین و مهم‌ترین کاربرد آن برای پخش موسیقی ‌می‌باشد. همان‌‌طور که قبلا هم ذکر کردیم پخش موسیقی کمک می‌کند که مشتریان در هنگام صرف غذا و یا انتظار تحویل غذا احساس راحتی و لذت بیشتری نمایند. باز هم در اینجا این نکته را تذکر می‌دهیم که کیفیت تجهیزات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است تا گوش شنونده را خسته نکند.
  • در برخی از رستوران‌ها که اجرای موسیقی زنده دارند، حتما باید به نوع تجهیزاتی که انتخاب می‌شود، دقت نمایند. مثلا برای اجرای موسیقی زنده بهتر است از باندهای اکتیو و پسیو استفاده نمود و باندها سقفی در این موارد کاربرد چندانی ندارند.
  • کاربرد دیگر سیستم صوتی برای رستوران‌ها، برای اعلام شماره و یا به اصطلاح فراخوانی مشتری و بیان اعلان‌ها و پیام‌ها می‌باشد. این نوع سیستم صوتی به سیستم‌های پیجینگ معروفند که تقریبا در تمامی انواع رستوران‌ها کاربرد دارند.

جهت اطلاع از قیمت سیستم صوتی رستوران و یا آشنایی با تجهیزات آن با ما تماس بگیرید.

خرید تجهیزات صوتی رستوران و فست فودی

اگر می‌خواهید یک سیستم صوتی عالی و حرفه‌ای برای رستوران خود خریداری نمایید، حتما باید به چند نکته توجه کنید. در صورتی که قصد نصب اسپیکر سقفی دارید بهترین کار این است که قبل از راه‌اندازی رستوران آن را نصب نمایید. اما اگر رستوران شما در حال فعالیت است باز هم مشکلی نیست، کارشناسان ما می‌توانند در زمینه نصب بلندگوهای سقفی شما را راهنمایی کنند. در کل این که چه تعداد تجهیزات و از چه نوعی مورد نیاز شماست، بستگی به فضای شما، نوع رستوران، بودجه مورد نظر شما و … دارد و این موارد در تعیین قیمت سیستم صوتی رستوران بسیار مهم هستند.

اصلا جای نگرانی نیست، تیم ویس‌کده با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و کاربلد می‌تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. به علاوه بازدید رایگان و مشاوره رایگان در دستور کار ما قرار دارد و شما می‌توانید با یک تماس، از این خدمات بهره‌مند شوید.

تجهیزات صوتی رستوران شامل چه محصولاتی می شود؟

تجهیزات صوتی انواع رستوران و فست فودها شامل موارد مختلفی می‌شوند که برای بهترشدن شرایط این مکان‌ها خریداری می‌شوند و مزیت‌های زیادی دارند. یکی از تجهیزات مهمی که در این مکان‌ها مورد‌استفاده قرار می‌گیرد بلندگو نام دارد. انتخاب یک بلندگوی مناسب برای رستوران سخت‌ترین قسمت طراحی سیستم صوتی این مکان است. در رستوران و فست فود از انواع بلندگوی سقفی، اسپیکر دیواری، بلندگوی ستونی و باندهای اکتیو و پسیو استفاده می‌کنند. بلندگوی سقفی رستوران در فضای بسته استفاده می‌شود.

بلندگوهای ستونی هم در فضاهای بسته و با قیمت بالاتر به فروش می‌رسند. این بلندگوها از ویژگی ضد آب برخوردار بوده و بدنه آلومینیومی آنها باعث توان خروجی بیشتر آنها شده است. بلندگوی دیواری هم برای رستوران‌های بزرگ و تالارهای عروسی و کافه‌هایی که تجهیزات بسیار زیادی دارند مناسب هستند.

سیستم صوتی ویژه اجرای زنده در رستوران ها

در رستوران‌ها و فست‌فودهایی که اجرای زنده موسیقی وجود دارد باید حتماً از باند اکتیو و پسیو استفاده کرد. سیستم پیجینگ هم می‌تواند در یک سیستم صوتی مناسب برای این مکان‌ها استفاده شود. برای تقویت صداهای داخل رستوران و فست‌فود می‌توان از آمپلی‌فایر استفاده نمود. همانطور که متوجه شدید یک سیستم صوتی رستوران دارای تجهیزات بسیار متنوعی است که باید با توجه به نیاز شما خریداری شده و هزینه هر یک از آنها متفاوت در نظر گرفته می‌شود. خرید این سیستم صوتی باید از فروشگاهی انجام شود که اعتبار بالایی داشته باشد و از یک برند مناسب برای فروش محصولات خود استفاده کند.

فروش انواع برندهای تجهیزات صوتی رستوران و فست فودها

مجموعه ویس کده انواع سیستم صوتی رستوران را با برندهای گوناگون زیکو، جاسکو، اکوچنگ، دایناکورد، دایناپرو و غیره به فروش می‌رساند. خرید این محصولات توسط مجموعه ما با قیمتی مناسب و به صورت غیرحضوری هم امکان‌پذیر است. شما می‌توانید با انتخاب خرید غیر حضوری در هر مکانی که حضور داشته باشید با دسترسی به اینترنت به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی داشته باشید.

مراجعه حضوری به فروشگاه و خرید سیستم‌های صوتی زمان زیادی را از شما هدر می‌دهد. مجموعه ما علاوه بر فروش تجهیزات صوتی، این محصولات را در مکان مورد نظر شما نصب و راه‌اندازی می‌کند. فعالیت مجموعه ما از سال ۱۳۹۰ در زمینه فروش و راه‌اندازی تجهیزات صوتی آغاز گردیده و تا به امروز توانسته‌ایم به اهداف مهم خود با توجه به نیاز مشتریان دست یابیم. اگر قصد خرید تجهیزات صوتی انواع رستوران و فست فود را دارید می‌توانید هم اکنون به قسمت فروش محصولات سایت ما مراجعه کرده و سفارشتان را با توجه به نیازی که دارید انجام دهید.

تمامی جزئیات کالاهای مختلف سیستم صوتی رستوران در این قسمت قابل مشاهده است و شما می‌توانید با توجه به بودجه‌ای که دارید انواع این محصولات را خریداری کنید. ما با تنوعی که در فروش محصولات خود قرار داده‌ایم توانسته‌ایم تمامی مشتریان را با شرایط مختلف پذیرا باشیم. سیستم صوتی در رستوران برای اجرای موسیقی زنده، اعلام سفارش مشتریان، پیج کردن افراد مختلف و غیره مناسب است. برای افزایش پرستیژ یک رستوران و فست فود باید از تجهیزات مختلف استفاده کرد. تجهیزات صوتی اهمیت زیادی برای مشتریان دارد و می‌تواند فضای جذابی را برای آنها به وجود آورد.سیستم پیجینگ تحت شبکه و قیمت برندهای مختلف آن


تاثیر موسیقی بر رستوران

این روزها برای خلق فضای دل‌ انگیز در رستوران‌های مختلف از موسیقی استفاده می‌شود. موسیقی به عنوان یک عنصر کلیدی برای تنظیم روحیه و تغییر در حال‌ و هوای افراد می‌تواند گزینه مناسبی باشد. استفاده از موسیقی در رستوران مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت که از آنها می‌توان به کاهش زمان انتظار برای آماده شدن سفارشات مشتریان اشاره کرد. در صورتی که یک موسیقی با کیفیت مناسب در فضای رستوران پخش شود می‌تواند یک فضای رمانتیک را ایجاد کند.

از تاثیرات دیگر موسیقی می‌توان به برانگیخته شدن احساسات و بهبود روحیه کارکنان هم اشاره کرد. استفاده از موسیقی‌های جذاب در یک رستوران باعث می‌شود که نام تجاری، تصویر بهتری داشته باشد و باعث افزایش درآمد صاحبان رستوران هم خواهد شد. اگر موسیقی با توجه به نوع کاربری رستوران انتخاب شود و از یک سیستم پخش قوی برای آن استفاده شود تاثیرات دوچندانی خواهد داشت. طراحی و راه‌ اندازی سیستم صوتی رستوران باید توسط مجموعه‌ای انتحاب شود که تجربه کافی داشته باشند.

انتخاب هر یک از تجهیزات باید با رعایت نکات مختلف و توجه به کیفیت پخش، قیمت، برند، اصالت، ضمانت و… انجام شود. در مجموعه ویس‌کده تجهیزات صوتی مختلفی برای سیستم صوتی رستوران وجود دارد که شما می‌توانید از طریق مجموعه ما اقدام به خرید کنید. تمامی تجهیزات صوتی ما با قیمت مناسب و به‌صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. شما برای خرید می‌توانید در هر مکانی که حضور داشته باشید سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید و ما بهترین سیستم را برای تاثیر بیشتر موسیقی در رستوران شما برایتان طراحی خواهیم کرد.

خدمات وویس کده

حال که با لزوم استفاده از سیستم صوتی در رستوران و فست فودی ها آشنا شدید، می‌توانید با مشاهده محصولات موجود در سایت سیستم صوتی مناسب خود را انتخاب کنید. کارشناسان ما حاضر اند تا با انجام بازدید و بررسی حضوری از پروژه و لوکیشن شما، اطلاعاتی کامل و کافی در ارتباط با نوع تجهیزات مناسب و قیمت تمام ‌شده‌ی پروژه‌تان به شما ارائه کنند.

همچنین خدمات مشاوره و طراحی پروژه توسط تیم وویس کده به صورت رایگان به شما عزیزان ارائه می‌شود. بدین معنا که شما می‌توانید در رابطه با نصب و طراحی سیستم صوتی کافی شاپ یا رستوران‌تان از ما مشاوره رایگان دریافت نمایید. ما همراه در تلاشیم در زمینه طراحی، نصب، اجرا و راه اندازی انواع سیستم‌های صوتی بهترین کیفیت و کارآیی را به شما عزیزان عرضه کنیم. همچنین شما می‌توانید برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

وویس کده در زمینه عرضه، طراحی و نصب سیستم‌ صوتی در رستوران و فست فودی ها فعالیت می‌کند. ما همواره در تلاشیم تا با ارائه بهترین خدمات برای صاحبان رستوران و کافی شاپ، محیطی آرامش‌بخش و دلپذیر را برای مشتریان شما رقم بزنیم و نقشی در رونق هر چه بیشتر کسب کارتان داشته باشیم. شما می‌توانید از اولین مرحله‌ی طراحی تا آخرین مرحله راه اندازی سیستم‌ صوتی کافی شاپ یا رستوران خود را به ما بسپارید. جلب رضایت شما کاربران عزیز همواره سر لوحه کار ما بوده است.